huzura varmak için

güç sende


Korumalar

Tam arınma ve koruma geçmişinizdeki yaşamış olduğunuz travma etkileri, geçirmiş olduğunuz hastalıkların tekrarlama olasılığını, aile içi yaşamış olduğunuz duygusal acıları, terk edilme veya bir yakını, ya da sevdiğiniz bir canlıyı kaybetme acısını, yaptığınız hatalardan doğan burukluğu, kısaca fiziksel, zihinsel, ruhsal olan negatif blokajları ve etkiyi arındırır..

şifa terapileri

Aramıza katılın ve hem şifalanın hem de şifacı olun. Yaşadığımız evrende hepimizin görevleri var kendinizi keşfedin çevrenizdekilere faydalı olun.

inisiyeler

Aldığınız iniseyelerle hayatınız değişecek ve farkındalığınız hiç olmadığı kadar artacak. Yalnız değilsiniz gelin beraber yol alalım. 

sima gerçek

hoşgeldiniz

Sima ile Yeni Hayat İnsan kaynakları Eğitim Danışmanlık Tic. Şti

YASAL UYARI: Ben, Sima Gerçek, tıp doktoru değilim ve tıp uygulamıyorum. Teşhisde bulunmuyor, hastalık tedavisi ve iyileştirme yapmıyor ve ilaç reçetesi yazmıyorum. Vücudun yaradılışında olan şifa kabiliyetini serbest bırakmasına yardımcı olan biyo-alanlardaki enerji dengesizliklerini gidermek için insanlara yardımcı oluyorum. Vücudun enerjisi dengelendiğinde ve doğru şekilde hareket ettiğinde, vücudun doğuştan gelen doğal enerjisi kendisini iyileştirir. Tüm şifa kendini iyileştirmedir. Danışanlarımın her zamanki tıp doktorlarını görmeye devam etmelerini ve tavsiyelerine uymalarını öneriyorum. Benim çalışmalarım alışılmış alopatik tıbbı tamamlıyor. Ruhsal enerji çalışmalarım, herhangi bir tıbbi veya psikolojik durum için geleneksel tıbbi tanı veya tedavinin yerini tutmaz. Bu tür sorunlar için, yetkili doktor veya sağlık uzmanını aramalısınız. Ben bir yardımcıyım ve çalışmalarım manevi temellidir ve ben tüm iyileşmelerin tabiatı gereği manevi olduğuna inanıyorum. Çalışmalarımın sonuçlarına veya enerji seanslarına ilişkin herhangi bir vaat veya garanti vermiyorum. Enerji seansları birçok insana yardım eder ancak birçok yöntemde olduğu gibi, istisna da olsa (şükür hiç karşılaşmadım )herkes için işe yaramayabilir.

sima gerçek
30222305_10155451113213321_8728350818035564544_n

tam koruma ve arınma deneyimleri

Calışmayı talep etme sebebim rahatsızlığımın İyileşmesi içindi. Sima hn normal ve genetik rahatsızlıklar dışında birde yapılan bazı etkilerin yarattığı siyah enerjinin vücudumuzda bıraktığı etkilerin çeşitli rahatsızlıkları doğurduğunu anlatmıştı.Arınma ozellikle bu tip durumlarda çok hızlı netice veriyormuş. Gerçekten bir mucize ile karşılaştım. çok kısa süre içinde kolon kanserimin temizlendiğini Dr larda gördü.İzini bile bulamadılar. Çok mutluyum. Yaşama ve kendime olan güvenim yerine geldi. Bu dünyada yalnız olmadığımı görünmeyen güclerin yardımını yada bizim göremediğimiz bu sayede anladım. teşekkür ediyorum gönülden.
hanife
H.Z.
Çalışmayı alırken üzerimden simsiyah dumanların çıktıgını hissettim. Sonra derin bir rahatlama ve hafiflik hissettim. Gecen 40 günlük sure içinde algılarımın giderek açıldığını ve işaretleri görmeye basladığımı hissettim. Daha dinç, daha keyifli ve daha olumluyum. Yaklasık 1 ay önce ani bir böbrek sancısı oldu ameliyat için gün almıştım. Sima ile konuştuğumda temizleme işlemini tekrar yaptı.4 gun sonra ameliyat için son bir kontrol yaptırdığımda taşın artık olmadıgını gördük. Ameliyattan vaz geçildi. Teşekkürler Sima hn. Sonsuz sevgiler...
hanife
M.P.
iki kere kaza atlattim bu arada araçlar dibime gelmişken nasil oldu nasil durdular ben o kazalardan nasil kurtuldum inanin anlayamadim nasil koruma vermişti Rabbim bana ne kadar teşekkür etsem azdır Rabbim nasil bir insanı melegi vesile kilmişti bana teşekkürler Sima hocam Teşekkürler ekipte tüm arkadaşlarim iyiki varsiniz 🙏iyiki tanımışım sizleri 🙏💎💦🍀🌹😍
hanife
Neşe Kör Mühendis
LÜTFEN YAŞLILARINIZ İÇİN ÖNLEM ALIN BELKİ ELİNİZDEN BİR MİKTAR PARA ÇIKACAK AMA KAZANACAĞINIZ ŞEY ÇOK ÇOK ÖNEMLİ PAHA BİÇİLMEZ HEPİNİZE DUACIYIM 82 YAŞINDAKİ BU NİNENİZİ İYİ DİNLEYİN ANNELERİN BABALARIN KIYMETİ PAHA BİÇİLMEZ ..ALLAH HEPİNİZE ŞİFA VERSİN BİR AN EVVEL SAĞLIĞINIZA KAVUŞUN ..
g sarıkaya
Gülten Sakarya Ev Hanımı
16 gün oldu,hissetmeye başladım,insanlar hep diyorki bi değişim var sende,herkes neden sana bakıyor,2500kişilik yerli ve yabancıların olduğu bir yerde çalışıyorum,o ışığı hissediyorum ve kalabalığın arasında yürürken insanlar dönüp dönüp bakıyor ve soruyorlar sizde değişik bişey var diye.Kalbim daha bi yumuşadı ayrıca,daha iyi niyetli daha ılımlı daha sakin bir kişiliğe büründüm,ayrıca rüyalarım netleşti ve uyandığımda bu şu anlama geliyor diyebiliyorum artık,daha da güzel şeyler olacak eminim. ❤️ Derya
g sarıkaya
Derya Hanım
Merhabalar, Bu teşekkür yazısını yazmak benim boynumun borcu. Neden diyecek olursanız birazdan, okuyunca anlayacaksınız. Biz aile olarak bir mucize yaşadık diyebilirim. Benim babam 84 yaşında. Pandemi başladığından beri onu kormak için ailecek elimizden gelen çabayı sarf ettik. Ancak, yaşlı büyükleri olanlar bilir, onlara söz geçirmek ne mümkün. Daha önceki senelerde Sima Gerçek hanımefendi ile bir şekilde yollarımız kesişmişti. Kendisinden, babam da dahil olmak üzere Bütüncül Koruma uygulaması almıştık. Daha sonrasında ise, pandemi başladığında Virüs kalkanı uygulaması aldık. 2021 sonunda, maalesef babam bu pandemik rahatsızlığa yakalandı ve ciddi ağır bir vaka idi. Acil servis ve akabinde 5 gün yoğun bakım ve 5 gün de hastane servisinde yattı. Bu sürede Sima Hanım dan bir virüs koruması daha yaptırdık. İnanılmaz bir şekilde ki son gittiğimiz doktor kontrolünde doktorun da belirttiği gibi” entübe olmadan bu yaşta nasıl ayağa kalktı, normalde bu seviye ile babanızın şu anda karşımda oturması bir mucize yorumunu” aldık. Şu an tabii ki kalan hafif hasarların tedavisindeyiz. Bu süreçte, bir arada yaşamamıza rağmen bizlerde bu rahatsızlık görülmedi. Zira hepimizde, babamda olan Bütüncül ve Virüs koruması mevcuttu. Doktorumuz da siz nasıl yakalanmadınız hayret içerisindeyim dedi. Sima Hanım ın da belirttiği gibi, Bütüncül Koruma tekamül planınızda olan ve yaşamanız gerekenleri hafif ise silebilir değil ise hafifletir. Bu ifade resmen bize ispatlanmış oldu. Buradan, herkesin nezdinde Sima Gerçek Hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bize bu ağır vakayı atlatma şansını veren Yüce Rabbim’ e de şükürler olsun. Ben, bu yazıyı yazarak, okuyan herkese özellikle tavisyelerimi sunarım. Bize bu mutluluğu yaşattığın için teşekkürler Allah’ ım, bu enerjilerin kanalı olarak vesile olduğunuz için teşekkürler Sima Gerçek. T.M.G
g sarıkaya
T.M.G
BİR TEŞEKKÜR VE DENEYİM Yıllarca yaşadığım yorgunluk ve halsizlik problemi nedeniyle Dr kontrollerim normal çıkmasına rağmen iyilesemedigim ve atlatamadigim durumum şifa ve şifa arayışıyla şifa teknikleri ve sifacilikla tanıştım ilk etaplarda ücretsiz şifa çalışmalarına katıldım bireysel alanda da sifalanma isteğimle inisiye alma isteğim ağır bastı tanıştığım ilk sifacida iç sesim doğru olmadığını söylese de ben duymadan egonun gürültüsü daha ağır bastı ve uyumlandim bir süre çalışmalara katıldım iyileşme beklentim gittikçe agresif gergin tahammülsüz bir ruh haline dönüştü aşırı hırçın kavgacı biri oldum ki normalde çok sakin ruh yapım vardı ilerleyen zamanda anladım ki sifaci sandığım kişi kendinin bile bilmediği negatif varlıkları bulastirmis kurtulma arayışıyla başka biri güya temizledi yine dengenin yok enerjim diplerde bilincim yok kafam kazan gibi görme alanım gittikçe kayboluyor uyku problemlerim had safhada gece yatarken bedenine dokunan çevremde anlayamadığımız gariplikler oluyor ve tedirginlik hissediyorum Derken sima gerçek hanım in sayfasında bir paylaşımı gördüm vesile kılan Rabbime şükürler olsun arınma ve korunma aldım çok rahat ve huzurluyum.bircok toplu çalışmalara katıldım yazmamın nedeni benim gibi arayış içinde ve şifa arayanlara rabbimin vesile kılması sima hocamın teşekkür ve sevgimi biliyor duymaya ihtiyacı da yok biliyorum.ovgu ise rabbim övmüş zaten bana hiç ihtiyaç yok Tek söylemek istediğim lütfen gerçek sifaci nizi bulun ve sifaniza vesile göndermesini rabbinizden isteyin ben buldum.sima hocam Allah sizden razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır Cennet
g sarıkaya
Cennet
Oğlumun omurga eğriliği için düzelmez demişlerdi. Bir dostumun tavsiyesi ile alternatif şifayı denemeye karar verdik. Sima Hn in yönlendirmesi ile belli aralıklarda 4 defa tam koruma şifası ve 7 günlük Meryem şifası aldıktan sonra son gittiğimiz muayenede omurganın 2 derece düzelmiş olduğunu gözlemledik. Sonunda göz yaşlarım dindi. Artık bambaşka bakıyorum dünyaya. Bizi doğru yönlendirdiğiniz ve güzel şifanız için sonsuz teşekkürler. F.U.
g sarıkaya
F.U
Bedenimde allerjik reaksiyonlar cok fazla idi. Tam koruma çalışması sonrası kızarıklıkların 5 dk içinde tamamen kaybolduğunu gördüm. Çok garip ama birdaha hiç çıkmadılar. B.A.
g sarıkaya
B.A
İşlerim sürekli ters gidiyordu. Çok önemli bir mahkemem vardı. Tam koruma şifasının üzerimdeki negatifi kaldıracağına inanarak deneyimlemeye karar verdim. Mahkeme hala devam ediyor ve lehimize gelişmeler var ama en önemlisi kendimi bildim bileli hayatımı kabusa çeviren baş ağrıları artık hiç yok. İnanılmaz mutluyum. Baş ağrısı çekenler beni çok iyi anlayacaklardır. Ağrısız yaşam inanılmaz bir lüks. Sonsuz teşekkürler ve sevgiler. S.S.
g sarıkaya
S.S
Tam koruma ve ardından aldığım gen şifası sayesinde tahlillerim temiz çıktı ve doktorum kemoterapiden vazgeçti. S.K.
berkutay
S.K
10 yıl bebek yapmak için uğraştık fakat bir türlü başaramadık. Sima' nın tam koruma çalışması bizim için sihirli değnek oldu. Henüz 40 gün dolmamıştı ki normal yoldan hamile kaldım. Çok şaşkındık. Rahat bir hamilelik dönemi ardından çok şukur şu an sağlıklı bir erkek evladımız var. S.E.
berkutay
S.E
Arınma sırasında tufaf bir varlığın üzerimden çıkıp karşımda dikildiğini ve daha sonra yok olduğunu gördüm. Çalışma bittiğinde ölülerle bağlantı kurabilen bir medyuma dönüsmüştum. Yıllarca beni sömüren bilgimi çalan enerjimi tüketen o varlık daha önce aldığım bir uyumlama ile bedenime girmiş. Simdi özgür ve rahatım. Yapmam gereken evrensel görevlerimi cok rahat yapabiliyorum.
merve sayar
İ.A.
Arınma alırken içimden birseyin çıktığını ve ayak bileklerime yapisan koca tırnaklı bir varlık hissettim.Cığlık atarak henuz gitmedi galiba dediğimde Sima nin sakinleştirici sesi ile kendime geldim. Yok olduğunu anladım sadece oyle sıkı tutmuski enerjisi bir sure sonra geçti. Hayatım değisti sonrasında. Artık kendim gibi hissediyor kendi hayatımı yasıyorum. Mutlu ve huzurluyum. Kabuslarim bitti.
merve sayar
B.S.
10 yıl bebek yapmak içinn uğraştık fakat bir türlü başaramadık. Sima'nın tam koruma çalışması bizim için sihirli değnek oldu. Henüz 40 gün dolmamıştı ki normal yoldan hamile kaldım. Çok şaşkındık Rahat bir hamilelik dönemi ardından çok şukur şu an sağlıklı bir erkek evladımız var..
merve sayar
Serap Tokkaraca Tekstilci
Tek söylemek istediğim lütfen gerçek sifaci nizi bulun ve sifaniza vesile göndermesini rabbinizden isteyin ben buldum.sima hocam Allah sizden razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır
berkutay
İsmail Taşzade Sanayii Ressamı
YENI HAYAT MERHABA!!! Ben 20yıldır romatoid artrit isimli rahatsızlıkla yaşıyordum. Tam 20yıl boyunca bedenimdeki ağrılardan kurtulmak, biraz hareket edebilmek, azıcık rahat yürüyebilmek için içtiğim ağrı kesici ve kortizon ilaçlarının etkileri ve bedenime eklenen 50kg ile birlikte yaşıyordum. Vücudumdaki tüm eklemlerim, üzerimdeki fazla kilolardan ezilip ağrı içindeyken„ ben, bu ağrılar geçsin diye ilaçları alıyor ve yan etkilerle yine kilo allyordurm. Doktorum kilo ver diyordu ama ben hareket bile edemiyorum. Tam bir kısır döngü içine girmiştim. Hayatım giderek zorlaşmıştı, Bu durum, Sima Gerçek Hanımefendi ile yolum kesişene kadar devam etti. Kendisi ile kısa bir görüşmeden sonra bütüncül korumayı almaya kararverdim. İyi ki almışım. Hayatım değişti. Bütüncül korkmadan sonra, ağrıdan yürümekte zorlanan ben, çektiğim ağrılardan oturduğum yerde ağlayan ben eskiye göre daha rahat yürümeye başladım. Ağnlanmda ciddi azalma gözlemledim. içim huzur ve sevinç ile doldu. Hareket etmeye başladıkça moralim de yükselmeye başladı. Derken kilo vermeye başladım. Doktorumun yaptığı rutin kontrollerde tahlil sonuçla., doktorumu da şaşırtacak şekilde iyi çıkmaya başladı. Derken, ben, aradan geçen 5-6 ay sonrasına tam 40kg verdim. İnanabiliyor musunuz? Bu süreçte, her giden kiloda hafifledim, her hafifleyişimde rahatladım, her rahatlayışımda umudum arttı ve şükrettim. Bir gün, yine rutin kontrol tahlil sonucunu dr. ile değerlendirirken, doktorum bana :"Sen ne yaptın?" diye sordu. O an önce korktum, yanlış bir şey yaprnamıştım ve kendimi 20 yıldır hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Kekeleyerek "Anlamadım" dedim. Doktorum, "Sen ne yaptıysan muhteşem bir şey yapmışsın ve sakın bırakma. Sende artık romatoid artrit diye bir rahatsızlık yok, hastalık silinmiş!" Sevinçten çocuk gibi hıçkıra hıçkıra ağladım. 20 yıllık kabusum bitmişti ve içtiğim zehirleyen de kurmuştum artık. Şimdi kendi başıma yürüyebilmenin, eski kıyafetlerimi girebilmenin her şeyden öte ağrısızve ilaçsız bir hayatın keyfini sürüyorum. Sağlıklı hayatımda kaldığım yerden devam etmeye başladım ama bebek adımları ile. Teşekkürler Sima Gerçek Hanımefendi. Hakikaten "Sima Gerçek ile Yeni Hayat" Sizlere naçizane tavsiyem, asla göz ardı etmeyin, kendinize bu iyiliği mutlaka yapın. Evrene sonsuz teşekkürlerimle... R.K.
berkutay
R.K
Evet Arkadaşlar bende sizler gibi,bir çıkmazdaydım taaki Sima hanımla tanışana kadar,gitmediğim şifacımedyumcu hacı hoca kalmamıştı evet bunun için bir servet harcadım diyebilirim,işlerim rast gitmiyor,Bolluk ve bereketim yoktu,herşey üstüme üstüme geliyordu bir insan bu kadar şansız olamazdı,bütün herşeyimi kaybetmiştim maddi ve manevi bu depresyondan çıkamıyordum cırpındıkça batıyordum bu bataklıkta taki Sima hanım elimden tutana kadar,birgün internette sayfasını gördüm sayfasını incelediğimde güzel yorumlarla karşılaştım kendi kendime dedim ne kaybedebilirimki zaten kaybetmiştim Sima hanımla iletişime geçtim ses tonu dahi bana müthiş bir güven huzur veriyordu aradığımı bulmuştum,derken çalışmalara başladık kendisiyle, bendeki problemleri tespit ettik,ve kendisinden Tam koruma çalışması yaptık, inanılmaz bir huzur kapladı beni,farklı farklı çalışmalar yaptık ve bana kim olduğumu gösterdi,Şimdi nemi yapıyorum? Bolluk ve Bereketim açıldı şükürler olsun,yurt dışından dahi iş teklifleri alıyorum,ve hepsinden önemlisi bir Şifacıyım ve buna vesile olan Sima Hanıma sonsuz sevgimi Teşekkürlerimi sunuyorum, Bu yüzden sizlerinde bu Tam korumayı almanızı öneririm,Şifacıda olsanız bu çok önemli bir çalışma,Yaşadığımız Dünyada bir kaos var,ve bizlere etken eden bir sürü nedenler var,İzlediğimiz Tvlerden,internetlerden,Soluduğumuz havadan,Frekans Dalgarından, yediğimiz gıdalardan tutunda sayamadığım bir sürü etken ve bizler farkında olmadan bu tür negatif dediğimiz enerjilere maruz kalıyoruz, inanın bana farkında bile değiliz, Bu gerçekte sizmizsiniz? Kendi duygularınız ve düşünceleriniz mi? Yoksa birilerimi size manipulasyon yapıyor,Yaşadığınız dünyayı nasıl algılıyorsunuz?Herşey bizlerin inançlarına göre değişiyor,kendi inançlarınız mı? Yoksa inanç sistemlerimize müdahale mi var? İnançlarımız bizi biz yapandır,Şimdiki durumundan şikayetciysen bu senin inançlarından gelir,İnançların,Duygu ve düşüncelerinden gelir,Duygu ve düsüncelerin belli bir zaman sonra eyleme dönüşür ve sen buna Kader dersin,Normal yaşantına devam edersin,İnançların,yani duygu ve düsüncelerin birer enerjidir,belli bir zaman sonra ait olduğu İrkeansa uyumlar,para istersin fakat inancında parasızlık vardır, parasızlığa uyumlanırsın, Hayatı korkularını deneyimlemek içinmi? Hayatı Sevgiyi deneyimlemek içinmi yaşıyorsun? Burada Tam Koruma devreye giriyor, Hem arınıyor hem korunuyorsun, Negatif enerjilerden ve seni etkisine alan Negatif varlıklarlardan çünkü karanlık senin acılarından beslenir ve seni maddi ve manevi kayba uğratır. Bu Senmisin? Tarcın Engin
berkutay
Tarçın Engin
MÜTHİŞ BİR DENEYİM SİMA GERÇEKTEN ALINAN ENERJİ TAM KORUMA DENEYİMLERİNDEN BİR MAİL DAHA .. İŞ ADAMI- Genel olarak açıklamasını yapamadığım olaylara şüphe ile bakan birisi olarak Sima ile yaşadığım deneyimler için söyleyebileceğim tek şey zamanında Tertulian diye bir adamın demiş olduğu gibi "credo quia absurdum" yani "saçma ama inanıyorum." Ben onunla bu deneyimleri yaşamadan önce, bunları yaşamış kişilerle çok kez sohbet ettim. Anlattıkları şeyler genel itibarı ile inanılması güç şeyler olsa da, onlar tanıdığım ve güvendiğim insanlar olduğu için deneyimlerinin doğruluğuna inanmakta zorlanmadım. Sadece açıklamasını yapmayı, aynı deneyimleri yaşayana kadar ertelemeyi tercih ettim. Bununla birlikte yapımdan dolayı anlamadığım şeylerden korkmak yerine, daha çok onları merak ederim. Bu yüzden büyük bir merak ve heyecan ile sıranın bana gelmesini bekledim. Ve o gün geldi. Ben ritüellere inanmam o yüzden seans öncesi ve sırasındaki hoş kokulu tütsülerden, loş ışık ve mumlardan bahsetmeden olayın kendisine gireceğim. Arınma ve koruma seansı başladığında bu deneyimi yaşayabilmenin tek yolunun kendimi tamemen Sima'ya bırakmak olduğunu biliyordum. Ne yapmam gerektiğini öğrendiğimde içim rahatladı. Çünkü hiç bir şey yapmadan oturmam ve gözlerimi kapamam yeterli olacaktı. Seans sırasında başımdan geçen olağanüstü olay ile ilgili bir şeyler anlatmam mümkün değil. Çünkü gerçekten sadece bana özel. Ama şunları söyleyebilirim. Bedenimize belki kendimizin, belki çevrenin, belki de başka insanların yüklediği bir takım ağırlıklar zamanla birikiyor. Bu biriken ağırlık, siz farkında olmadan hayatımzı etkilemeye başlıyor ve bir an geliyor ki ne olduğunu açıklayamadığınız ama varlığını bildiğiniz bu ağırlık, artık sizin için taşınmaz bir yük haline geliyor. İşte o yük o seans sırasında bedeninizi terkediyor ve siz bunu fiziksel olarak farkedebiliyorsunuz. Bunun rahatlığı sanki yoğun bir pazar alışverişi ve onlarça poşet ile eve girdiğinizde poşetleri elinizden bırakıp, o yüklerden kurtulduğunuzda ve koltuğunuza yapıştığınızda hissettiğiniz rahatlık ile aynı. Bene gene kendi kişisel deneyimlerime dayanarak korunma olayını ise, örümcek ağı ya da ipek kullanılarak üretilmeye çalışılan kurşun geçirmez çelik yeleklere benzetiyorum. Milyon dolarlar harcandı ama hala günlük kıyafet gibi giyilebilecek hafiflikte ama bir piyade tüfeğinin mermisini durdurabilecek güçte bir kumaş üretilemedi ya, işte korunma bence o mükemmel çelik yeleğin ta kendisi. Aklınıza "benim korunmam var" diye getirmediğiniz müddetçe varlığını hissetmiyorsunuz ama o işini yapıyor. Hep üstünüzde. Hayatın size negatif yükler yüklemesine asla izin vermeyen bir kalkan gibi. Bunun günlük hayata nasıl yansıdığını merak ediyorsanız eğer kendi deneyimim şu; Bir orta vade plan yapmıştım sevdiğim insanlar ile birlikte. Bu konuda önüme art arda kapılar açılıyor. Bunu elbette tesadüf ya da algıda seçicilik ile açıklayabilirsiniz. Ben ise arınma ve korunma ile açıklıyorum. M.S. 200'lerde hıristiyan kilisesinin kurucu babalarından biri olan Tertulian kendisine açıklaması zor hıristiyan inançlarına yönelik zamanın önemli filozoflarınca sorulan sorulara, cevap vermekte zorlandığında "saçma ama inanıyorum" demiş. Buradaki saçma sözü olumsuz bir anlam barındırıyormuş gibi gözükse de, aslında yıllardır bize dayatılan makul ve mantıklı açıklamaları ya da aklın sınırları içinde kalmamız gerektiği ve fiziksel kanıtları olmayan olaylara şüpheli bakmamız gerektiğini kusturuncaya kadar bize dayatılmasının manasızlığını ifade edebilecek en güzel kelimedir. Son olarak SİMA GERÇEK Şifacımıza ve evrene Sonsuz teşekkür ediyorum . K.D
berkutay
K.D

YAŞANMIŞ GİZEM HİKAYELERİ

Sima Gerçek ile Şifa Çeşmesi yOUtUBE KANALINDA